سایت DanExam جهت آمادگی برای آزمونهای شهروندی فعال و پاسپورت توسط تیم ایرانوردیک راه اندازی شد

همانطور که قبلا اعلام شده بود، بالاخره بعد از بیش از یکسال تلاش تیم ایرانوردیک، سایت DanExam جهت آمادگی برای آزمونهای شهروندی فعال و پاسپورت راه اندازی شد. طراحی سوالات با دقت و حساسیت زیادی انجام شده و سعی بر این بوده که تمامی مطالب مهم جزوه پوشش داده شود.

در حال حاضر و در مرحله اول امکانات زیر فراهم شده است:

۱-دسترسی راحت و رایگان به منابع و خلاصه ها برای هر دو آزمون شهروندی فعال Medborgerskabsprøven و پاسپورت  Indfødsretsprøven

۲- امکان ثبت نام و دسترسی به سوالات سالهای قبل آزمونهای فوق، شرکت در آزمونها به صورت نامحدود و رایگان و مشاهده نتایج بر اساس فصلها.

۳-امکان تهیه پکیجهای آمادگی آزمون Medborgerskabsprøven با قیمت نازل، کمتر از نصف سایتهای مشابه و مناسب با سطح آمادگی مورد نیاز.

در مرحله دوم و در حدود دو هفته قبل از آزمون سوم جون 2020 امکانات زیر در دسترس قرار خواهد گرفت:

۱-امکان تهیه پکیجهای آمادگی آزمون پاسپورت Indfødsretsprøven مشابه با آزمون شهروندی فعال

۲- امکان تهیه پکیجهای آمادگی به صورت تفکیک شده برای هر فصل

و بالاخره در مراحل بعدی امکان آمادگی برای آزمون  PRØVE I DANSK3 به تفکیک مهارت و با همکاری با اساتید مربوطه در دسترس قرار خواهد گرفت.

در انتها از تمام دوستان تقاضا داریم که با پیشنهادها و انتقادهای سازنده شون تیم ما رو در ارتقاء سایت  و ارائه هرچه بهتر مطالب یاری کنند. همچنین در نظر داشته باشید که با معرفی سایت DanExam به دوستان، آشنایان  و همکلاسیهاتون از هر ملیتی و تشویق اونها به تهیه پکیجهای آموزشی قطعا می‌تونید علاوه بر حمایت از ما، انگیزه و مسئولیت ما رو برای ادامه مسیر بیشتر کنید.

با سپاس از شما همراهان گرامی

 تیم ایرانوردیک

عضویت در کانال تلگرام ایرانوردیک
صفحه فیس بوک ایرانوردیک

Leave a Reply