بخش آزمون شهروندی جهت دریافت گذرنامه دانمارکی در سایت DANEXAM راه اندازی شد

همانطور که قبلا اعلام شده بود پکیجهای سوالات آزمون پاسپورت در سایت DanExam تهیه شد و در دسترس میباشد.
شما می توانید آزمونهای سالهای گذشته را به صورت رایگان از این قسمت تهیه کنید و به صورت آنلاین و نامحدود در آزمونها شرکت کنید. فایل pdf دفترچه آمادگی آزمون هم بدون audio و هم با audio برای دانلود در این قست قرار داده شده است. همچنین می توانید فایل را به صورت مستقیم برای هر فصل در روی خود سایت بخوانید.
اگر تمایل داشته باشید که تستهای بیشتری بزنید پکیجهایی مناسب با سطح آمادگی مورد نیاز طراحی شده است که ترکیبی از سوالهای طرح شده و سوالهای سالهای پیش است تا پوشش نسبتا کاملی از همه بخشها داشته باشید. این پکیجها به صورت کلی Bundle و فصل به فصل Category قابل تهیه مییاشد.
با توجه به تغییرات اخبار روز (۵ سوال انتهایی آزمون)، سوالات مربوط به اخبار با توجه به سوالات سالهای قبل ۱۰ روز مانده به زمان هر امتحان بدون هزینه اضافی به پکیجها اضافه خواهد شد.

در مراحل بعدی امکان آمادگی برای آزمون  PRØVE I DANSK3 به تفکیک مهارت و با همکاری با اساتید مربوطه در دسترس قرار خواهد گرفت.

در انتها از تمام دوستان تقاضا داریم که با پیشنهادها و انتقادهای سازنده شون تیم ما رو در ارتقاء سایت  و ارائه هرچه بهتر مطالب یاری کنند. همچنین در نظر داشته باشید که با معرفی سایت DanExam به دوستان، آشنایان  و همکلاسیهاتون از هر ملیتی و تشویق اونها به تهیه پکیجهای آموزشی قطعا می‌تونید علاوه بر حمایت از ما، انگیزه و مسئولیت ما رو برای ادامه مسیر بیشتر کنید.

با سپاس از شما همراهان گرامی

 تیم ایرانوردیک

عضویت در کانال تلگرام ایرانوردیک
صفحه فیس بوک ایرانوردیک

Leave a Reply