وبسایت iranordic.com به طور خلاصه شامل اطلاعات کار، تحصیل و زندگی در دانمارک است. اطلاعات این سایت توسط ایرانیان مقیم دانمارک از منابع مختلف گردآوری می شود که امیدواریم بتواند مرجعی مناسب برای تمام فارسی زبانان مقیم دانمارک، یا دوستانی باشد که در آینده دور یا نزدیک قصد زندگی، تحصیل یا کار در دانمارک را دارند.

باید اشاره کرد که ترجمه تمام صفحاتی که به صورت کامل کار، تحصیل و زندگی در دانمارک را توضیح می دهند در دستور کار نخواهد بود. به جای آن سعی شده با توضیح مختصر، لینکها به سایتهای رسمی ارائه شود.

تیم ایرانوردیک

بابک جلیلی
Senior Structural Engineer at MT Højgaard

متولد تهران و کارشناس ارشد سازه. سال 2014 با همسر و پسرم به دانمارک مهاجرت کردم. کار اصلی من محاسبه سازه و مدیریت پروژه است اما در کنارش کارهایی مثل منتورینگ، تدریس و کوچینگ هم انجام می‌دهم. به سفر، موسیقی، مطالعه، تماشای فیلم و سریال، ورزش مخصوصا فوتبال و شرکت تو ایونتها علاقه زیادی دارم. کم خوابم، عاشق هیجان و همیشه دنبال چالشهای جدید هستم.

LinkedIn
بهزاد شریف
Data Scientist at The LEGO Group

I am data scientist with solid experience in applying data mining and statistical learning models for solving real world problems. I have a PhD in using data mining techniques in agriculture from Aarhus University, Denmark. During my education and professional career I have mostly used R, but have also used other tools including MATLAB, Weka and Python.

LinkedIn
آرمین قاسم آذر
Innovation & Technology Consultant at Ørsted

مهاجرت به دانمارک در سال 2014 به همراه همسر برای ادامه ی تحصیل در مقطع دکترا. فیلد کاری من برنامه نویسی، مدیریت پروژه و آنالیز داده در زمینه ی اینترنت اشیا (Internet of Things) است. در کنار حرفه ی اصلی، علاقه ی بسیار زیاد به طراحی سایت، ورزش، موسیقی، فیلم و سفر دارم. عاشق میوه و غذا هستم. برای بالا نگه داشتن میزان چالش های زندگی، یه کترینگ خونگی کوچیک هم با همسر راه انداختیم. همیشه برای وقتم برنامه دارم و سعی می کنم کارای هیجان انگیز زیادی انجام بدم. ایراد بزرگی که دارم اینه که زیادی به جزییات توجه می کنم!

شبکه‌های اجتماعی