سایت DanExam جهت آمادگی برای آزمونهای شهروندی فعال و پاسپورت توسط تیم ایرانوردیک راه اندازی شد

همانطور که قبلا اعلام شده بود، بالاخره بعد از بیش از یکسال تلاش تیم ایرانوردیک، سایت DanExam جهت آمادگی برای آزمونهای شهروندی فعال و پاسپورت راه اندازی شد. طراحی سوالات با دقت و حساسیت زیادی انجام شده و سعی بر این بوده که تمامی مطالب مهم جزوه پوشش داده شود.

در حال حاضر و در مرحله اول امکانات زیر فراهم شده است:

۱-دسترسی راحت و رایگان به منابع و خلاصه ها برای هر دو آزمون شهروندی فعال Medborgerskabsprøven و پاسپورت  Indfødsretsprøven

۲- امکان ثبت نام و دسترسی به سوالات سالهای قبل آزمونهای فوق، شرکت در آزمونها به صورت نامحدود و رایگان و مشاهده نتایج بر اساس فصلها.

۳-امکان تهیه پکیجهای آمادگی آزمون Medborgerskabsprøven با قیمت نازل، کمتر از نصف سایتهای مشابه و مناسب با سطح آمادگی مورد نیاز.

در مرحله دوم و در حدود دو هفته قبل از آزمون سوم جون 2020 امکانات زیر در دسترس قرار خواهد گرفت:

۱-امکان تهیه پکیجهای آمادگی آزمون پاسپورت Indfødsretsprøven مشابه با آزمون شهروندی فعال

۲- امکان تهیه پکیجهای آمادگی به صورت تفکیک شده برای هر فصل

و بالاخره در مراحل بعدی امکان آمادگی برای آزمون  PRØVE I DANSK3 به تفکیک مهارت و با همکاری با اساتید مربوطه در دسترس قرار خواهد گرفت.

در انتها از تمام دوستان تقاضا داریم که با پیشنهادها و انتقادهای سازنده شون تیم ما رو در ارتقاء سایت  و ارائه هرچه بهتر مطالب یاری کنند. همچنین در نظر داشته باشید که با معرفی سایت DanExam به دوستان، آشنایان  و همکلاسیهاتون از هر ملیتی و تشویق اونها به تهیه پکیجهای آموزشی قطعا می‌تونید علاوه بر حمایت از ما، انگیزه و مسئولیت ما رو برای ادامه مسیر بیشتر کنید.

با سپاس از شما همراهان گرامی

 تیم ایرانوردیک

عضویت در کانال تلگرام ایرانوردیک
صفحه فیس بوک ایرانوردیک

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.