چرا iranordic.com راه اندازی شد؟

هدف اصلی راه اندازی این سایت دسترسی راحت به اطلاعات مورد نیاز به طور خاص برای کار و تحصیل و زندگی در دانمارک بود. از سال 2008 که خیلی از ایرانیها با طرح ویزای گرین کارت به دانمارک آمدند، گروههای مختلف تلگرامی و فیس بوکی راه اندازی شده بود. قبل از آن هم سایر ایرانیان مقیم دانمارک صفحات مجازی و سایتهای خوبی برای اطلاع رسانی، نیازمندیهای ایرانیان  و معرفی دانمارک ایجاد کرده بودند. اما عدم قرار داشتن اطلاعات در یک وبسایت کار دسترسی رو سخت کرده بود و در گروههای مختلف سوالات تکراری زیادی پرسیده می شد که باز دلیلش همون عدم دسته بندی اطلاعات بود.

این مشکل باعث شد که ما تصمیم بگیریم که این سایت را راه اندازی کنیم. امیدواریم در این دوره آزمایشی ما را کمک کنید. چند نکته را به صورت خلاصه اشاره می کنیم.

  • ما از هر مطلب، محتوا، ویدئو  و مشابه آن که مرتبط با کار، تحصیل و زندگی در دانمارک هست استقبال می کنیم و در صورت تمایل به نام خود شما در این سایت قرار می دهیم و البته مانند سایر وبسایتها در انتخاب مطالب آزاد هستیم.
  • ما به طور خاص از انتقال تجربه های شخصی شما استقبال می کنیم. می توانید تجربه های خود را به صورت نوشته (حتی در حد چند خط)، فایل صوتی یا تصویری برای ما بفرستید تا در صورت تایید و در صورت تمایل به نام خود شما در وبسایت قرار داده شود. اگر تجربه های خوبی دارید، ولی فرصت نوشتن و تهیه مطلب را ندارید، ما در تهیه مطلب کمک کنیم.
  • اگر مطلب، عکس، یا هر موضوع دیگری به اشتباه بدون ذکر منبع دیدید و یا اگر اشتباه تایپی در کارکرد منوها یا در صفحات دیدید، لطفا به ما اطلاع دهید..
  • اگر علاقه مند به همکاری با وبسایت هستید نیز در بخش تماس با ما می توانید اعلام کنید.
  • در نسخه آزمایشی وبسایت، اطلاعات مربوط به آزمون شهروندی فعال و آزمون زبان دنسک 3 تکمیل شده است. بقیه اطلاعات به تدریج تا راه اندازی رسمی وبسایت در اول اکتبر 2018 اضافه خواهد شد.

با سپاس

بهزاد شریف و بابک جلیلی

تماس با ما

3 thoughts on “چرا iranordic.com راه اندازی شد؟

  1. ممنون از تلاش و زمانى كه صرف ميكنيد. كارتون خيلى ارزشمنده. 😍👏👍😀

Leave a Reply